Uwielbiana postać w 4. sezonie Wiedźmina od Netfliksa. Wyciekły nagrania

Serial Wiedźmin - 4. sezon z uwielbianą postacią | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Wiedźmin powraca z 4. sezonem, który nieźle namiesza. Wiemy już, że w serialu pojawi się parę nowych postaci, w tym – najpewniej – Nimue.

Nie mamy jeszcze potwierdzenia, ale w sieci huczy od informacji, jakoby 5. sezonem serialu Wiedźmin od Netfliksa był tym ostatnim. Zanim jednak ruszymy tak daleko w przód, warto poczekać na premierę 4. sezonu. Ten ma nieźle namieszać, bo zamiast Henry’ego Cavilla w roli uwielbianego zabójcy potworów ujrzymy Liama Hemswortha.

Serial Wiedźmin z kluczową postacią w 4. sezonie

Teraz serwis Redanian Intelligence dotarł do taśm z castingu do nowej postaci, która jednak nie została nigdzie nazwana (tutaj znajdziecie transkrypcję). Portal dokładnie przestudiował kawałek scenariusza z castingu i zwrócił uwagę, że postać ta rozmawia najpewniej z Pogwizdem. Jeżeli czytaliście książki, z pewnością kojarzycie postać wędrownego bajarza, który tak chętnie dzielił się historią Geralta z Rivii. Jego opowieści zainspirowały czarodziejkę Nimue, która postanowiła samemu poznać legendę wiedźmina. Dlatego też uważa się, iż właśnie ta postać może stanowić kluczową nowość w 4. sezonie serialu.

Już wcześniej potwierdzono, że do serialu zawita Laurence Fishburne w roli Regisa, 400-letniego wampira. Teraz pojawiły się nowe dowody na to, że pojawi się tam także Nimue. Sugeruje to, że fanowska teoria dotycząca zmiany „twarzy” Geralta może mieć sens. Więcej o niej przeczytacie w tym miejscu.

Na razie Netflix nie podzielił się potencjalną datą premiery 4. sezonu swojego serialu. Wcześniej mówiono o premierze w 2024 roku, ale zakończone już strajki scenarzystów i aktorów mogły przesunąć tę datę na 2025 rok. Na ten moment czekamy na więcej informacji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie