Serial Twisted Metal znajduje dom na jednej z platform streamingowych

Twisted Metal - grafika
Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Twisted Metal zapowiedziano już jakiś czas temu. Teraz dowiedzieliśmy się, czym może być i na jaką platformę streamingową trafi.

W pewien sposób czuję się nieco zaskoczony.

Serial Twisted Metal dla Peacock

Legendarna w zasadzie seria gier wideo Twisted Metal od PlayStation może w niedługim czasie doczekać się pełnoprawnej kontynuacji. Liczymy, że next-genowa produkcja cofnie nas do tej klasyki „samochodowych mordobić”, ale w międzyczasie dostaniemy również serial.

Właśnie dowiedzieliśmy się, iż produkcję zamówił serwis Peacock. Amerykańska platforma streamingowa nie jest oficjalna dostępna w Polsce, także w pewien sposób może to być niezbyt optymistyczna dla nas wiadomość. Nie oznacza to jednak, iż nie będziemy mogli nigdzie serialu obejrzeć.

Twisted Metal reklamuje się także pierwszymi gwiazdami. Znany z uniwersum Marvela Anthony Mackie został producentem obrazu. Wcielić się ma także wcieli się w główną rolę Johna Doe.

Ten pełen adrenaliny serial komediowy jest w dobrych rękach naszych partnerów z Sony Pictures Television, PlayStation Productions i Universal Television i będzie doskonałym dodatkiem do Peacock, ponieważ nadal poszukujemy wyjątkowych programów rozrywkowych.

– wyjaśnia Lisa Katz z NBCUniversal Television and Streaming cytowana przez Deadline

Postać grana przez Mackie otrzyma szansę na nowe życie, o ile uda mu się dostarczyć pewną przesyłkę przez postapokaliptyczne pustkowia. Po drodze do znalezienia swojego celu będzie musiał walczyć z bandytami posługującymi się dobrze nam znanymi wymyślnymi pojazdami.

Przypominamy również, iż zmierza do nas serial The Last of Us (również od studiów PlayStation), a gra Twisted Metal otrzymać ma kontynuację.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia