Serial Twisted Metal z nowymi twarzami w obsadzie. Do produkcji dołączyła m.in. gwiazda serii Krzyk

powstaje serial Twisted Metal
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Twisted Metal powoli kompletuje obsadę. Wiadomo już, że w adaptacji gry pojawią się trzy nowe osoby, w tym gwiazda serii Krzyk.

Nowe nazwiska uzupełniają listę, którą już jakiś czas temu rozpoczęli Anthony Mackie obsadzony w roli Johna Doe oraz Stephanie Beatriz jako postać imieniem Quiet. Dziś wiadomo, kto będzie im towarzyszył na ekranie – poinformowano bowiem, kto zagra powracającą rolę Raven. Będzie to Neve Campbell, czyli aktorka doskonale znana choćby z ikonicznej już niemal kreacji Sidney Prescott. Poza udziałem w serii filmów Krzyk zagrała również m.in. w House of Cards, Szkole czarownic, a w ostatnim czasie w serialu Prawnik z Lincolna. Twisted Metal będzie pierwszą adaptacją gry obecną w jej filmografii.

Oprócz Campbell do obsady dołączył także Thomas Haden Church. Jego postacią stanie się agent Stone. Aktora mogliśmy zobaczyć m.in. w charakterze Sandmana w serii filmów o Spider-Manie, w tym w najnowszej odsłonie Bez drogi do domu.

Serial Twisted Metal, czyli adaptacja popularnej gry jeszcze z pierwszego PlayStation, stworzą scenarzyści Zombieland i Deadpoola – Rhett Reese oraz Paul Wernick. Showrunnerem produkcji został Michael Jonathan Smith. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy tytuł ujrzy światło dzienne. Całość powstaje dla amerykańskiej platformy Peacock – trudno więc powiedzieć, czy polscy widzowie będą mogli obejrzeć produkcję w legalny sposób.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie