Serial The Last of Us z przybliżonym terminem premiery. Informację zdradził reżyser pilota

The Last of Us - Ellie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial The Last of Us od HBO jest nadal wielką niewiadomą. Na szczęście im dłużej trwają prace, tym większe mamy szanse na nowe informacje.

Reżyser pierwszego odcinka zasugerował niedawno, kiedy możemy się spodziewać premiery serialu. Dotychczasowe wieści wskazywały jedynie, że nastąpi to dopiero w przyszłym roku. Dziś wiemy – o ile sprawdzą się słowa Kantemira Balagova – że produkcja zadebiutuje na początku roku. Można się spodziewać, że nastąpi to zatem w pierwszym kwartale.

O ile przewidywania się sprawdzą, nadchodzące miesiące powinny przynieść przynajmniej krótki teaser tytułu. Serial The Last of Us był do tej pory przedstawiany wyłącznie w formie przecieków lub nieoficjalnych materiałów z planu. Jak na razie produkcja zapowiada się dobrze i wszystko wskazuje na to, że będzie całkiem wierną adaptacją gry – lecz na potwierdzenie tego również musimy zaczekać.

Z dużą niecierpliwością czekamy na zobaczenie, jak w swoich rolach poradzą sobie poszczególni aktorzy. Joela zagra Pedro Pascal (The Mandalorian, Nieznośny ciężar wielkiego talentu), zaś Ellie – Bella Ramsey (Gra o tron). Oprócz nich na ekranach pojawią się również m.in. Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman oraz Storm Reid. Scenariusz stworzyli wspólnie Craig Mazin i Neil Druckmann.

Prace nad produkcją nadal trwają. Plan zdjęciowy serialu jest zlokalizowany w Kanadzie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie