Za mało serialu The Last of Us? To mamy świetne wieści

Serial The Last of Us. HBO wyjaśnia, kiedy wyjdzie drugi sezon
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial The Last of Us niby się już zakończył, ale HBO przygotowało nie lada niespodziankę dla fanów. Dziś premiera specjalnego odcinka.

Serial The Last of Us okazał się gigantycznym sukcesem. Szybko okazało się, że wierna adaptacja gier jest nie tylko zachwalana przez krytyków, ale i także przez widzów. Potwierdzono już drugi sezon, a być może nawet i trzeci. Twórcy nie ukrywają, że wydarzenia z drugiej części gry mogą zostać przeniesione na więcej, niż jeden tylko sezon. To akurat fantastyczna wiadomość. Nieco gorzej z długim oczekiwaniem

Na pocieszenie mamy pozytywne wieści – dziś debiutuje specjalny odcinek serialu. Ten wleci na HBO Max już dziś, tj. 27 marca 2023 roku, o godzinie 18:00. Wszyscy subskrybenci usługi mogą liczyć na dodatkowe kilkadziesiąt minut z materiałami zza kulis. Twórcy pokażą, jak powołali do życia klikaczy (efektami praktycznymi, a nie CGI!), stworzyli postapokaliptyczne widowi, a także jaki cel miały zmiany w fabule czy niektórych wydarzeniach w stosunku do gry. Pojawią się rozmowy z odtwórcami głównych ról – Pedro Pascalem oraz Bellą Ramsey.

Niestety oznacza to również, że „Making of” będzie zasadniczo ostatnią rzeczą związaną z The Last of Us, z której wszyscy będziemy mogli się cieszyć przez długi czas. Naughty Dog być może pracuje nad „trójką”, ale nie można również zapomnieć o debiucie The Last of Us Part I na komputery osobiste. Premiera na Steam i Epic Games Store już jutro, najpewniej o godzinie 18:00.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie