Głodni serialu The Last of Us? HBO mówi, kiedy dostaniemy specjalny odcinek

Fani The Last of Us przerażeni. Firma wycofuje skażoną mąkę ze sklepów
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Choć serial The Last of Us faktycznie się już zakończył, HBO nie próżnuje. Już niedługo do HBO Max trafi dodatkowy epizod “Making of”.

Serial The Last of Us okazał się wielkim sukcesem, ale za nami już finałowy odcinek pierwszego sezonu. Twórcy na szczęście potwierdzili kontynuację, która skupi się na przeniesieniu wydarzeń z drugiej części gry. Tym razem jednak istnieje szansa, że dostaniemy nie jeden, a więcej sezonów. Na to jednak trochę trzeba zaczekać. Jak umilić sobie oczekiwanie? Jasne, można zagrać w grę (zaraz premiera wersji na PC!), ale można też obejrzeć dodatkowy, 31-minutowy epizod w stylu “Making of” pokazujący pracę nad serialem od kulis.

Odcinek specjalny trafił już na zagraniczne HBO. Wcześniej były jedynie przypuszczenia, że od razu dostaną go również polscy widzowie, ale niestety musieliśmy zaczekać trochę dłużej. Na Twitterze polskiego oddziału firmy pojawił się wpis ujawniający datę premiery epizodu w usłudze.

Od efektów specjalnych i scen kaskaderskich, aż do procesu charakteryzacji Klikaczy – zobacz, jak powstawał #TheLastOfUs. Odcinek specjalny – “Na planie serialu The Last of Us” – ujrzy światło dzienne w poniedziałek, 27 marca o 18:00.

– czytamy na Twitterze platformy

Tak jak napisano w cytacie powyżej – specjalny odcinek TLoU na HBO Max trafi o godzinie 18:00 już 27 marca 2023 roku, czyli w poniedziałek. Nie ten, jeszcze następny. Z pewnością możemy spodziewać się po nim wglądu za kulisy produkcji i wywiadów z aktorami oraz twórcami. Dowiemy się, jak powstały efekty praktyczne i, na co mam sporą nadzieję, poznamy inspiracje stojące za fragmentami, które znacznie odbiegały od gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie