Kiedy premiera drugiego sezonu The Last of Us? Bella Ramsey nie ma dobrych wieści

Serial The Last of Us. Aktorka mówi, kiedy premiera 2. sezonu
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Jeżeli nie możecie doczekać się kontynuacji, lepiej uzbrójcie się w cierpliwość. Serial The Last of Us dostanie 2. sezon, ale trzeba na niego poczekać.

Serial The Last of Us okazał się gigantycznym sukcesem platformy HBO. To o tyle ważne, że na swój sposób wpłynął także na twórców innych adaptacji gier wideo, a tych w przygotowaniu jest sporo. Pod wrażeniem twórczości ekipy filmowej i Naughty Dog jest m.in. Amazon, a także reżyser filmu Ghost of Tsushima. Nie ma się więc co dziwić, że potwierdzona już kontynuacja jest wielce oczekiwana.

Niestety, szybko się jej nie doczekacie. Z drugiej strony jestem przekonany, że wcale nie jest to aż tak dziwne. Prace nad takimi przedsięwzięciami należą do długich, więc ciężko czuć się zaskoczonym faktem, że 2. sezon może być kwestią nawet ponad roku. Potencjalnie możemy czekać nawet dłużej, choć wszystko zależy od tego, na jakim etapie są obecnie scenariusze odcinków. Istnieje jednak szansa, że premiera będzie o tyle sprawna, bo HBO mogło wyłożyć na kolejne sezony więcej funduszy.

Jak podaje serwis VGC, Bella Ramsey (serialowa Ellie) została zapytana o datę premiery kontynuacji w programie The Jonathan Ross Show.

To będzie trochę czasu. Myślę, że prawdopodobnie będziemy kręcić pod koniec tego roku, na początku następnego. A potem trwa to długo, to jest z rok filmowania, więc to będzie prawdopodobnie koniec 2024, początek 2025 roku.

– wyjawiła Ramsey

No cóż, to faktycznie sporo czasu. No ale, jak wspomniałem wyżej, raczej ciężko być tym zaskoczonym. Liczymy tylko, że kolejne sezony (bo ma ich być nawet kilka) będą trzymały poziom pierwszego. W międzyczasie możemy oczekiwać na premierę specjalnego epizodu “Making Of”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie