Storm Reid w serialu Euforia

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nieoficjalnie: w serialu The Last of Us pojawi się Riley. Zagra ją aktorka z Euforii

Na serial The Last of Us czeka wielu fanów serii gier. Ostatnio informacje o tytule nieco przycichły, choć chyba mamy dla Was dziś coś nowego.

Niestety nie są to jeszcze potwierdzone informacje, chociaż jak na razie wszystko na to wskazuje. Plotki głoszą, że w serialu obsadzono rolę Riley Abel, czyli przyjaciółki Ellie obecnej w dodatku Left Behind. Ma ją zagrać Storm Reid, którą możecie kojarzyć jako Gię Bennett w serialu HBO Euforia, a także z filmów: Pułapka czasu i Niewidzialny człowiek.

Istnieje kilka poszlak wskazujących na to, że plotka może okazać się prawdą. Jedną ze wskazówek dała sama matka Storm Reid, która na Instagramie poinformowała fanów, że jej córka zagra w adaptacji znanej serii gier. Aktorka poleciała również do Kanady, gdzie powstają zdjęcia do produkcji.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy serial The Last of Us zadebiutuje w HBO. Prawdopodobnie będzie to jeszcze w 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się