Serial i gra The Last of Us - Joel

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Są zdjęcia planu serialu The Last of Us. Poznajecie tę scenę?

Serial The Last of Us ruszył ze zdjęciami. W sieci pojawiły się ujęcia prezentujące plan serialu. Twórcy pracują nad jedną z pierwszych scen z gry Naughty Dog.

The Last of Us od HBO zapowiada się dobrze już patrząc na obsadę, a jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę bardzo duży budżet, może wyjść z tego coś, na co liczą fani oryginału.

Do premiery zostało sporo czasu, ale są też dobre wieści. Zdjęcia na planie serialu oficjalnie ruszyły. Na miejsce prac wybrała się nawet jedna z fanek gry, Necromonica1, i uwieczniła plan na zdjęciach.

Jeśli graliście w pierwsze TLoU, chyba już poznajecie, jaka scena była kręcona w momencie robienia zdjęć. Oczywiście chodzi o prolog gry, w którym widzimy wybuch epidemii. Świadczy o tym też fakt, że plan znajduje się w Austin, czyli w miejscu zamieszkania Joela i Sary.

Autorka ujęć widziała na planie część obsady, więc mamy pewność, że powyżej widzimy plan TLoU. Serial The Last of Us jest więc na dobrej drodze i miejmy nadzieję, że ekipie filmowej nic nie przeszkodzi.

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że za jakiś czas powinny pojawić się zdjęcia z planu przedstawiające aktorów w kostiumach. Mogą to być oficjalne fotki, ale równie dobrze może udostępnić je też ciekawska fanka lub fan. Na razie muszą nam wystarczyć powyższe ujęcia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się