Serial i gra The Last of Us - Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe zdjęcia z planu serialu The Last of Us wyglądają jak prosto z gry

Znów mamy okazję zobaczyć serial The Last of Us, a raczej jego plan, na nowych ujęciach. Ukazują one świetnie oddaną miejscówkę z gry, a konkretnie strefę kwarantanny w Bostonie.

Trzeba przyznać, że scenografia robi spore wrażenie. Twórcom serialu udało się świetnie oddać klimat materiału źródłowego w scenografii. Bostońska strefa kwarantanny wygląda na opustoszałą, czyli dokładnie tak, jak powinna. Dodatkowo zwróćcie uwagę na nadgryzione zębem czasu otoczenie. Widać, że to Boston na długo po wybuchu epidemii.

Strefa kwarantanny w Bostonie to miejsce, gdzie poznajemy Tess oraz „odmienionego” Joela od razu po zakończeniu prologu gry. Serial The Last of Us z pewnością nie ominie tego momentu historii i jestem przekonany, że w Bostonie spędzimy dłuższą chwilę z bohaterami serialu. Pozostaje czekać na pierwszy zwiastun i inne, oficjalne materiały od HBO.

W tym miejscu warto przypomnieć, że niedawno ukończono zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu. Możemy się więc spodziewać, że w ciągu najbliższych miesięcy HBO zacznie odkrywać pierwsze karty swojego nowego widowiska. Miejmy nadzieję, że serial TLoU sprosta oczekiwaniom fanów marki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się