kadr zapowiadający serial The Last of Us

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Serial The Last of Us – Neil Druckmann zakończył prace na planie

Prace nad serialem The Last of Us idą pełną parą. Swój udział w produkcji zakończył już kolejny reżyser – Neil Druckmann.

Doskonale znany fanom TLoU Neil Druckmann poinformował na Twitterze, że jego wkład w pracę nad serialem The Last of Us już się zakończył. Scenarzysta związany ze studiem Naughty Dog pracował nie tylko nad scenariuszem serialu, ale zasiadł także na fotelu reżysera.

„Niestety… mój czas w Kanadzie dobiegł końca. Najlepszej ekipie TV na świecie dziękuję za waszą niesamowitą pracę, waszą pasję i za to, że tak dobrze mnie przyjęliście”.

Ekipa serialu HBO jest jak na razie oszczędna, jeśli chodzi o nowe wiadomości. W związku z tym nieznana jest jeszcze nawet przybliżona data premiery. Obecnie wiadomo, że na ekranach zobaczymy Pedro Pascala, Bellę Ramsey, Gabriela Lunę oraz Natashę Mumbę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%