Serial The Last of Us – Neil Druckmann zakończył prace na planie

Serial The Last of Us już dostępny. Gdzie oglądać?
Filmy i seriale

Prace nad serialem The Last of Us idą pełną parą. Swój udział w produkcji zakończył już kolejny reżyser – Neil Druckmann.

Doskonale znany fanom TLoU Neil Druckmann poinformował na Twitterze, że jego wkład w pracę nad serialem The Last of Us już się zakończył. Scenarzysta związany ze studiem Naughty Dog pracował nie tylko nad scenariuszem serialu, ale zasiadł także na fotelu reżysera.

“Niestety… mój czas w Kanadzie dobiegł końca. Najlepszej ekipie TV na świecie dziękuję za waszą niesamowitą pracę, waszą pasję i za to, że tak dobrze mnie przyjęliście”.

Ekipa serialu HBO jest jak na razie oszczędna, jeśli chodzi o nowe wiadomości. W związku z tym nieznana jest jeszcze nawet przybliżona data premiery. Obecnie wiadomo, że na ekranach zobaczymy Pedro Pascala, Bellę Ramsey, Gabriela Lunę oraz Natashę Mumbę.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie