Czy Bella Ramsey powróci jako Ellie w drugim sezonie The Last of Us? Twórca rozwiewa wątpliwości

Serial The Last of Us - czy Bella Ramsey powróci jako Ellie w 2. sezonie?
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Bella Ramsey świetnie zagrała kultową postać w serialu The Last of Us. Wielu fanów jednak krytykowało urodę aktorki i podobieństwo do Ellie. Czy więc możemy spodziewać się kogoś nowego w 2. sezonie?

Bella Ramsey w zdecydowanej większości została pozytywnie oceniona za swoje sportretowanie odpornej na zabójczego grzyba dziewczynki. Pojawiło się jednak sporo głosów negatywnych dotyczącej raczej urody i podobieństwa aktorki, a nie jej gry aktorskiej. To dość kuriozalne „czepialstwo”, ale akurat jeden z argumentów da się w miarę zrozumieć – Ellie w pierwszej części ma 14 lat, a Ramsey, choć zdecydowanie wyglądająca młodo, raczej nie wygląda aż tak młodo. To jednak w wieku aktorki pojawia się odpowiedź na pytanie, czy powróci ona do roli bohaterki w drugim sezonie serialu.

Serial The Last of Us z 2. sezonem i tą samą Ellie

HBO już wcześniej potwierdziło, że 2. sezon faktycznie się wydarzy. Ten ma pokrywać bezpośrednio wydarzenia z drugiej części gry, w których to właśnie Ellie wychodzi na pierwszy plan. Gracze już uważają, że wiedzą kto zagra Abby, a także, że pojawiła się już Dina. Jak to jednak z tą Ellie?

Craig Mazin w rozmowie z portalem Deadline jednoznacznie ukrócił wszelkie spekulacje i potwierdził, że Ramsey powtórzy swoją rolę.

Tak. Pali sześć paczek papierosów dziennie i jest na diecie opartej na czystej whiskey i skażonej wołowinie. Kiedy do nas dołączyła, miała 17 lat. Dopiero, teraz ma 19 lat. Co przy okazji jest wiekiem Ellie w The Last of Us Part II. Ludzie mówili, że „ona nie wygląda” jak [Ellie]. A ja na to, że to nie ma znaczenia. Po prostu zobaczcie, co się stanie. A teraz już wiedzą. Myślę, że wciąż jest ten niepokój, to ciągłe bicie bębna niepokoju. I wszystko, co mogę powiedzieć ludziom, to to, że sam mam tyle niepokoju o to, czy dobrze wykonam swoją pracę. Jeśli ty się o coś martwisz, to ja prawdopodobnie też się o to martwię, co oznacza, że rozmawiamy o tym i myślimy o tym […] Ale robimy go [drugi sezon – dop. red.] z Bellą.

– wyjawił Mazin

Wygląda więc na to, że wielkich przetasowań w obsadzie nie będzie i aktorzy z 1. części powrócą także i w drugim sezonie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie