Serial The Last of Us z dodatkowym odcinkiem dla fanów. HBO pokazuje zwiastun

Serial The Last of Us - 2. sezon w 2025 roku, pierwszy teaser
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial The Last of Us ma otrzymać dodatkowy epizod skupiający się na pokazaniu serialu od kulis. HBO zaprasza na seans na nowym materiale.

Nowy serial oryginalny od HBO okazał się nie tylko świetną produkcją telewizyjną, ale również jedną z najbardziej docenionych adaptacji gier wideo w historii. Nic dziwnego, że Amazon poczuł wręcz presję przy serialu God of War. Wiele osób jest zachwyconych, niektórzy widzą kontrowersje, ale każdego fana ucieszy wiadomość, że po ostatnim odcinku przyjdzie pora na jeszcze jeden – dodatkowy.

Serial The Last of Us z “Making Of”

Jak pisałem już wcześniej, serial zakończy się już w najbliższy poniedziałek, 13 marca 2023 roku. Wtedy na HBO Max trafi ostatni odcinek, określony przez Bellę Ramsey (Ellie) jako “mogący podzielić widzów”. Cokolwiek to znaczy, przekonamy się już za parędziesiąt godzin, a tymczasem HBO zdradza, że to jednak nie koniec. No, opowieści samej w sobie jest to koniec, ale fani mogą liczyć na poznanie produkcji serialu od kulis.

Zajrzyj za kulisy wraz z obsadą i ekipą The Last of Us, aby zobaczyć na specjalnym materiale, w jaki sposób serial został powołany do życia. Making Of The Last Of Us będzie można obejrzeć po finale sezonu, w niedzielę na HBO Max.

– czytamy we wpisie

Będziemy więc mogli obejrzeć wywiady z członkami ekipy filmowej, w tym z odtwórcami głównych ról: Bellą Ramsey i Pedro Pascalem. Do tego zobaczymy, jak serial powstawał i jak wyglądało nagrywanie go. Zapewne dostaniemy również parę ciekawostek i, jak to zwykle bywa, bloopersów zza kulis, których do tej pory nie pokazywano. Warto dodać, że HBO nie pierwszy raz oferuje dodatkowy wgląd w powstawanie serialu. Już wcześniej udostępniono m.in. dodatkowy epizod “Ród, który zbudował smoki” będący “Making Of” 1. sezonu “Rodu Smoka”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie