Gracze twierdzą, że wiedzą, kto zagra Abby w drugim sezonie serialu The Last of Us

Serial The Last of Us - gracze twierdzą, że wiedzą, kto zagra Abby
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Internetowi detektywki łączą kropki i uważają, że znaleźli Abby. Serial The Last of Us w 2. sezonie ma przecież przedstawić drugą część gry.

Wcześniej w internecie wiele osób głosowało na Florence Pugh i w sumie byłoby to całkiem trafne. Być może jednak HBO już teraz wybrało już aktorkę. Albo chociaż zrobił to Neil Druckmann z Naughty Dog, a jednocześnie producent serialu.

Serial The Last of Us z Abby w drugim sezonie

The Last of Us News to fanowskie konto na Twitterze przedstawiające nowości ze świata uznanej marki Naughty Dog. Teraz, zdaniem jego adminów, mogliśmy poznać pierwsze konkrety na temat potencjalnego 2. sezonu serialu. Oczywiście do tej pory nie wiemy, czy to się w ogóle wydarzy. Mimo wszystko twórcy już wcześniej zaznaczali, że jeżeli tak, to interesuje ich tylko adaptacja gier. Nie ma więc co liczyć na cokolwiek innego poza wiernym przeniesieniem na ekrany telewizorów 2. części serii.

Uwagę fanów przykuł pewien szczegół. Otóż Druckmann obserwuje na Instagramie aktorkę Shannon Berry (m.in. serial The Wilds). Ona z kolei obserwuje jego. Może to być tylko przypadek, a może wskazówka dotycząca roli Abby? Nie trudno odnieść wrażenie, że aktorka jest bardzo podobna do postaci z gry, a w przeszłości fani zwracali już jej na to uwagę.

Oczywiście wszystko powyższe może być tylko zwykłym zrządzeniem losu. Ani HBO, ani Craig Mazin czy Druckmann nie potwierdzili, że drugi sezon faktycznie się wydarzy. Wątpliwe jest więc, aby już odbyły się castingi. Mimo wszystko przy takiej popularności pierwszego odcinka raczej ciężko uwierzyć w to, że TLoU zakończy się na pierwszym sezonie. A Wy? Kogo obstawiacie lub chcielibyście zobaczyć w roli Abby?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie