Pierwszy odcinek The Last of Us już dostępny. Można oglądać wyjątkowo dobrze oceniany serial

Serial The Last of Us już dostępny. Gdzie oglądać?
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial The Last of Us jest już oficjalnie dostępny na platformie HBO Max. Możemy już oglądać ten niezwykle dobrze przyjęty serial. Na razie jednak tylko jeden odcinek.

Jeżeli postanowimy udać się na HBO Max już teraz, naszym oczom ukaże się niezwykle oczekiwana nowość. Mowa o serialu The Last of Us, który spotkał się z przytłaczająco pozytywnym odbiorem ze strony krytyków. Ba, nie tylko ich, bo o swoim uwielbieniu dla nowej produkcji mówił nawet niedawno jeden z twórców gry.

Serial The Last of Us – premiera

Na Metacriticu oceny nie zmieniły się jakoś znacząco od ostatniego momentu, gdy o nich pisaliśmy. Obecnie serial może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84/100 ze strony krytyków, a także 8,5/10, jeżeli chodzi o widzów. Jeżeli nie jest to wystarczającą rekomendacją, być może ucieszy Was też fakt, że twórcy zadbali o naprawdę długi seans. Pierwszy odcinek trwa niemal półtorej godziny.

O premierze przypomina również HBO na Twitterze. Warto jednak pamiętać, iż nie obejrzymy wszystkich odcinków naraz. Każdy kolejny epizod wychodzić ma co tydzień, w każdy poniedziałek. Całość składać się będzie z 9. odcinków, więc ostatni ukaże się w marcu. Jeżeli jesteście już po seansie – koniecznie dajcie znać w komentarzach, co uważacie na temat pilota serialu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie