Serial Life is Strange zapowiedziany!

Jeszcze raz powrócimy do zatoki Arcardia i Akademii Blackwell.

Tym razem będziemy jednak biernymi obserwatorami wydarzeń, a nie ich kreatorami, jak to było w świetnej grze przygodowej od studia Dontnod Entertainment. Wydawca tytułu – Square Enix – podpisał umowę z firmą dj2 Entertainment, której owocem ma być serial Life is Strange z prawdziwymi aktorami.


Za prace nad serialem biorą się Dmitri Johnson oraz Dan Jevons, którzy obecnie pracują nad filmem na licencji Sonic the Hedgehog, tworzonym dla Sony Pictures. Serial Life is Strange opowie historię studentki, która podobnie jak w grze, posiada moc manipulowania czasem. Nie wiemy jednak, czy fabuła serialu wiernie odwzoruje którąś ze ścieżek w grze (mieliśmy ich kilka dzięki podejmowanym wyborom), czy też może przedstawi zupełnie coś nowego.

Jak by nie było, informacja o powstawaniu serialu Life is Strange jest naprawdę świetna i liczymy na to, że siedząc przed telewizorem będziemy się bawić równie dobrze, jak podczas grania w ten niesamowity tytuł.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy serial Life is Strange pojawi się na małym ekranie. Nie ujawniono też, kto wcieli się w nierozłączną parę dziewczyn Max i Chloe. Kogo byście chcieli zobaczyć w tych rolach?

Life is Strange – darmowy epizod do pobrania

Nadal można pobrać pierwszy z pięciu odcinków przygodówki zupełnie za darmo (do tej pory do ściągnięcia było jedynie krótkie demo otwierającego epizodu). Mowa o wersji na wszystkie sprzęty, na których ukazała się gra: PC, PS3, PS4, X360 i XOne. To świetna okazja do tego, aby zapoznać się z naprawdę interesującą grą przygodową. My sprawdzaliśmy wszystkie pięć odcinków, a nasze recenzje każdego z nich znajdują się w tym miejscu:

Life is Strange Epizod 1 Recenzja
Life is Strange Epizod 2 Recenzja
Life is Strange Epizod 3 Recenzja
Life is Strange Epizod 4 Recenzja
Life is Strange Epizod 5 Recenzja

Zwiastun darmowego odcinka Life is Strange

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

91 Shares
Share91
+1
Tweet