Sekiro: Shadows Die Twice – polski zwiastun z tajnikami walki

W przypadku Sekiro: Shadows Die Twice gracze pokładają ogromną nadzieję w systemie walki. Nic dziwnego, w końcu za tytuł odpowiada studio FromSoftware, twórcy gry Bloodborne oraz serii Dark Souls.

FromSoftware znane jest z gier, w których jeden błąd gracza może być tym ostatnim przed śmiercią wirtualnego bohatera. Sekiro: Shadows Die Twice będzie posiadać system wskrzeszenia, lecz jak zaznaczają deweloperzy, nie będziemy mieli przez to o wiele łatwiej. Walka ma być wciąż wymagająca i powinna zadowolić fanów Dark Souls.

Jeśli chcecie poznać tajniki walki w Sekiro: Shadows Die Twice, odpalajcie poniższy materiał w języku polskim. Filmik podzielono na cztery części, z których ta poświęcona walce jest najobszerniejsza. Oprócz tego dowiemy się co nieco o fabule, protezie głównego bohatera oraz postępach w grze.

Sekiro: Shadows Die Twice to nowy tytuł studia FromSoftware, twórców serii Dark Souls. Znajdź swoją drogę do zemsty w tej nowej przygodowej grze akcji. W grze wcielasz się w rolę „jednorękiego wilka” – zhańbionego, okaleczonego wojownika, który cudem uniknął śmierci. Zobowiązany chronić młodego panicza, potomka prastarego rodu, staje się on celem wielu bezlitosnych wrogów, w tym członków klanu Ashina. Gdy panicz zostaje schwytany, nic nie powstrzyma Sekiro przed wyruszeniem w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu honoru – nawet śmierć. Poznaj Japonię okresu Sengoku z końca XVI wieku, kiedy to między życiem a śmiercią trwał nieustający konflikt, i staw czoło potężnym przeciwnikom w mrocznym, pokręconym świecie. Wykorzystaj cały arsenał śmiercionośnych narzędzi protetycznych i potężnych umiejętności ninja, przekradając się obok wrogów, przemieszczając się alternatywnymi ścieżkami i biorąc udział w krwawych walkach.

Premiera gry z polskimi napisami na PlayStation 4Xbox One oraz PC 22 marca 2019 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.