Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Scarlet Nexus przenosi gracza do futurystycznego miasta Nowa Himuka

Bandai Namco nie próżnuje i przedstawia graczom swoją najnowszą grę.

Czym jest Scarlet Nexus? Nowa gra na Xbox Series X to gra akcji, która może spodobać się fanom Bayonetty (choć golizny tutaj nie uświadczymy).

Gracz wciela się w rolę Yuito Sumeragi, nowego rekruta w OSF, który chce zostać elitarnym psionikiem, takim jak ten, który uratował go jako dziecko. Uzbrojony w talent w psychokinezie, odkrywasz futurystyczne miasto Nowa Himuka i tajemnice uwikłanej w technologię i zdolności psychiczne przyszłości Brain Punk.

Gra ma typowy dla japońskich gier klimat, więc zapewne nie spodoba się każdemu, natomiast zdecydowanie może być produkcją, której warto dać szansę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się