Scarface 2 naprawdę istniało. Wyciekły materiały z rozgrywki

Scarface 2 naprawdę istniało. Wyciekły materiały z rozgrywki
Newsy PC

W maju informowaliśmy Was o wycieku informacji na temat anulowanej gry Scarface 2, a dokładniej Scarface: Empire. Tytuł co prawda nigdy nie trafił na rynek, ale za to dziś możemy rzucić okiem na materiały prezentujące jego rozgrywkę.

Za projekt odpowiadało studio Radical Enteratainment, które zostało przejęte przez Activision, a następnie zamknięte. Koniec historii zespołu był niestety równoznaczny z anulowaniem wszystkich jego projektów, choć o losie kontynuacji Scarface: The World Is Yours zdecydowano trzy lata przed zamknięciem studia.

Na kanale Mafia Game Videos pojawił się materiał prezentujący historię, grafiki koncepcyjne i – co najważniejsze – gameplay ze Scarface: Empire. Akcja gry miała toczyć się w kolorowym Las Vegas w latach 80-tych, a sam tytuł oferował rozgrywkę w otwartym świecie.

Twórcy kładli spory nacisk na klimat. Zaprezentowane na rozgrywce miasto zachwyca atmosferą, a w tle można usłyszeć kawałki gwiazd epoki, w tym Elvisa Presleya i Motley Crue.

Poniżej obejrzycie gameplay oraz inne ujawnione wskutek przecieku materiały. Miejcie na uwadze, że pokazany gameplay pochodzi z czerwca 2008 roku – gra została oficjalnie anulowana dopiero w 2009 roku, więc w chwili skasowania mogła wyglądać nieco inaczej.

Wielka szkoda, że Scarface 2 nigdy nie ujrzało światła dziennego. Fani marki (i pierwszej odsłony gradaptacji filmu wydanej w 2006 roku) z pewnością chętnie ograliby ten tytuł nawet dziś. Niestety, na wskrzeszenie projektu nie ma co liczyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie