Ród smoka za darmo w sieci. HBO Max udostępnia pierwszy odcinek

Ród smoka - HBO udostępnia pierwszy odcinek bez opłat
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Pierwszy odcinek spin-offu Gry o tron trafił za darmo na portal YouTube. Ród smoka można więc rozpocząć bez dodatkowych opłat.

Choć przygodę z nowym serialem rozpoczęła już oficjalnie imponująca, rekordowa widownia, HBO nie rezygnuje z prób przyciągnięcia dalszych widzów. Pierwszy odcinek znalazł się na ogólnodostępnym i bezpłatnym serwisie YouTube. Niestety w takiej formie epizod można obejrzeć wyłącznie z angielskimi napisami; jeśli zależy Wam na polskim dźwięku lub napisach, te dostępne są wyłącznie na platformie HBO Max.

W nieco ponad godzinnym odcinku Viserys Targaryen (Paddy Considine) organizuje turniej, by uczcić narodziny drugiego dziecka. Rhaenyra z kolei wita wuja Daemona w Czerwonej Twierdzy. Całość jest oczywiście przygrywką do dalszych losów; te najprawdopodobniej będą dostępne już wyłącznie na HBO Max. Trafił tam już drugi odcinek, więc jeśli pierwsza odsłona Was wciągnie, możecie od razu kontynuować serial – choć już niestety po opłaceniu abonamentu.

Największa premiera w historii stacji HBO zapewniła produkcji dłuższy żywot. Po zaledwie jednym odcinku Ród smoka przedłużono na drugi sezon. Całość będzie dostępna w serwisie HBO Max, a także na tradycyjnym kanale HBO.

Serial jest przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, a więc pierwszy odcinek można obejrzeć jedynie bezpośrednio w serwisie YouTube. Traficie do niego z poniższego linku:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie