Rockstar wystąpi na PlayStation Meeting z nową produkcją?

To może być naprawdę spore wydarzenie.

Już 7 września będzie miało miejsce PlayStation Meeting, podczas którego Sony powinno wyjawić szczegóły dotyczące PlayStation 4 Neo – nowej wersji PS4. To może być jednak nie koniec niespodzianek. Otóż jeden z branżowych insiderów, który skrywa się pod pseudonimem Tidux podaje na Twitterze, że również Rockstar będzie na wymienionej imprezie. W jakim charakterze? Czy tylko jako obserwator, a może Rockstar wystąpi na scenie i przedstawi nową produkcję z myślą o konsoli Sony? Tego oczywiście nie wiemy i przekonamy się o tym dopiero we wrześniu.

Jeśli mówimy o drugim scenariuszu, to zapewne gracze chcieliby usłyszeć zapowiedź drugiej odsłony Red Dead Redemption. Na nowe GTA tutaj nie liczymy, chyba że mowa o dużym rozszerzeniu. Jakie są wasze przewidywania? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

The Warriors od Rockstar niespodziewanie debiutuje na PS4

Kolejny klasyk z PlayStation 2 zawitał na konsoli obecnej generacji. The Warriors od Rockstar wylądowało w PS Store w cenie 63 zł. Gra nawiązuje do świetnego filmu pod tym samym tytułem, który opowiadał o walce gangów na ulicach Nowego Jorku. Jeśli jeszcze nie widzieliście Wojowników w reżyserii Waltera Hill’a, warto nadrobić zaległości. Ten klasyk z 1979 roku odznacza się naprawdę świetnym klimatem.

Wracając jednak do gry. W 1979 roku na ulicach Nowego Jorku toczy się wojna. Licząca 60 000 członków armia nocy wyrusza polować na Wojowników, uliczny gang niesłusznie oskarżany o zabicie przywódcy innej szajki. Wojownicy muszą przedrzeć się przez cały Nowy Jork, aby dotrzeć na swój teren. Czeka ich 30 kilometrów, na których aż roi się od zbirów – czytamy opis tytułu w PS Store.

The Warriors na PS4 doczekało się rozdzielczości 1080p oraz wsparcia dla takich funkcji, jak trofea, Share Play, gra zdalna, powiadomienia o aktywności oraz obsługa drugiego ekranu z instrukcją dla PlayStation Vita i PlayStation App. Zamierzacie zagrać?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

116 Shares
Share116
+1
Tweet