Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Rockstar znosi opłaty za stroje kosmitów w GTA Online

Rockstar znosi opłaty za stroje gangów kosmitów w GTA Online. Dzięki temu do konfliktu może przyłączyć się więcej graczy.

Niedawno informowaliśmy o przybierających w ostatnim czasie na sile napaściach gangów zielonych kosmitów na przyzwoitych bywalców Los Stantos. Niedługo potem okazało się, że niektórych fanów GTA Online zaczęła ta samowola drażnić: w grze pojawiła się bowiem grupa fioletowych ufoludków, którzy działają w obronie ludzkości, przywołując zielonych do porządku. Teraz w konflikt postanowił zaingerować producent gry, który zniósł opłaty za stroje kosmitów.

Stylowe uniformy, które do tej pory kosztowały w grze nawet 360 tysięcy dolarów, stały się dostępne dla wszystkich. Teraz każdy może więc opowiedzieć się po wybranej stronie konfliktu i dawać o tym znać wrogom, używając pięści, kijów bejzbolowych i podobnych argumentów.

Jak szacował ostatnio jeden z użytkowników TikToka o pseudonimie nekoztek, liczba „tych złych” – czyli zielonych – była jeszcze kilka dni temu niemal dwukrotnie większa niż fioletowych: pierwszych ma być w grze ponad 14 milionów, a tych drugich niewiele powyżej 7 milionów. Ciekawe, jak ruch Rockstara wpłynie na rozłożenie sił w gangach.

Just another day in gta online nowadays from gtaonline

Aye fuck purple alien gang from gtaonline

Ran into some purple aliens from gtaonline

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się