Rockstar Games podobno niedługo coś ogłosi. Czyżby GTA VI?

Rockstar Games - logo
Newsy PC PS5 Xbox Series

Znany informator i dziennikarz Rockstar Mag twierdzi, że Rockstar Games szykuje się do ogłoszenia nieokreślonego projektu. Być może chodzi o GTA VI.

Chris Klippel słyszał, że studio przygotowuje się do rychłej zapowiedzi tajemniczej gry. Dziennikarz nie wie, co dokładnie ma pokazać słynny zespół, ale podobno nastąpi to „stosunkowo szybko”.

Najwyraźniej zbliża się ogłoszenie. Nie wiem jeszcze, kiedy i o czym będzie, ale będzie to „nowy projekt”. Ogłoszenie może nastąpić stosunkowo szybko.

– napisał Chris Klippel na Twitterze

„Wymowna” zapowiedź, nieprawdaż? Nie wiadomo co, nie wiadomo kiedy, ale jednak warto się zainteresować z uwagi na Rockstar Games. I coś w tym jest, bo twórcy serii Grand Theft Auto od dawna nie zapowiedzieli zupełnie nowej produkcji – fani raczej nie są usatysfakcjonowani kolejnym wydaniem GTA V i odświeżeniami starszych odsłon.

Chris Klippel to wiarygodny informator, choć nie jest nieomylny. Ma na swoim koncie między innymi ujawnienie GTA The Trilogy The Definitive Edition przed oficjalną zapowiedzią od Rockstar Games. Niemniej omawiany wpis to nadal jedynie plotka, więc polecam podchodzić do niego z dystansem.

Rockstar Games z pewnością ma ręce pełne roboty. Firma potwierdziła w lutym, że pracuje nad GTA VI, ale nie wspomniano, kiedy należy spodziewać się pierwszych konkretnych ogłoszeń związanych z tym tytułem. Niewykluczone, że zapowiedź, o której wspomina Klippel, dotyczy właśnie nowej odsłony Grand Theft Auto.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie