Rise of the Tomb Raider z systemem dnia i nocy. Mamy nowe grafiki koncepcyjne

Studio Crystal Dynamics obiecuje jeszcze więcej emocji.

Na łamach brytyjskiego Official Xbox Magazine pojawił się artykuł poświęcony nadchodzącym przygodom panny Croft. Jeszcze raz mogliśmy przeczytać (pisał o tym wcześniej Game Informer), że Rise of the Tomb Raider wystawi naszą bohaterkę na ekstremalną temperaturę, a czynnik przetrwania odegra tutaj ważną rolę.


Z lektury OXM wynika dodatkowo, że w grze znajdzie się system dnia i nocy. Wspomniano ponadto o jeszcze większych emocjach, które odnajdziemy na twarzy Lary Croft. Przy produkcji gry zostanie wykorzystana nowa technika motion capture o nazwie Mova.

Nie jest to zresztą najnowsza informacja. Jeśli śledzicie nasze newsy dotyczące Rise of the Tomb Raider, może pamiętacie, że pisaliśmy o tym już w zeszłym roku. Dla przypomnienia wspomnę, że owa technika pozwala umieścić na twarzy aktorki 7 tysięcy punktów odniesienia, które następnie zostaną przeniesione na wirtualny model. Mova polega na rozpyleniu specjalnej fluorescencyjnej farby na twarzy aktorki/aktora. Jak to wygląda? Zajrzyjcie tutaj.

Na łamach OXM znalazło się również kilka grafik koncepcyjnych z Rise of the Tomb Raider. Wyglądają naprawdę pięknie. Zapraszamy do galerii!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet