Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ride 4 zapowiedziane. Data premiery, szczegóły i zwiastun

Fani motocyklów otrzymali właśnie świetne wieści od studia Milestone. Już w październiku na konsole i PC wjedzie Ride 4.

Data premiery Ride 4 została ustalona na 8 października tego roku, kiedy to wyścigi zawitają na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie wspomniano nic o późniejszej wersji na konsole nowej generacji.

Deweloper obiecuje, że Ride 4 dostarczy nam jeszcze większego realizmu pod względem grafiki, jak i mechaniki rozgrywki. Jak czytamy w komunikacie włoskiego studia: Odkryj ekstremalny poziom realizmu i autentyczności dzięki dynamicznemu oświetleniu i warunkom pogodowym oraz przystankom Pit do zarządzania oponami i paliwem.

Zapowiedziano również całkowicie odnowiony tryb kariery, w tym zupełnie nowy tryb Endurance, najtrudniejsze wyzwanie, z którym mogą zmierzyć się tylko najlepsi wirtualni motocykliści.

Wszystkie motocykle w Ride 4 zostały stworzone od podstaw przy użyciu oryginalnych skanów CAD i 3D prawdziwych modeli. Również tory przeszły laserowe skanowanie z powietrza, zatem możemy liczyć na wiernie odwzorowane trasy. Twórcy wspominają też o sztucznej inteligencji przeciwników: konkurencja staje się trudniejsza dzięki zastrzeżonej technologii A.N.N.A., rewolucyjna sztuczna inteligencja oparta na sieciach neuronowych umożliwia niesamowity poziom wyzwań, z inteligentniejszymi i szybszymi przeciwnikami.

Będzie również tryb wieloosobowy i co warto podkreślić, Ride 4 dostanie dedykowane serwery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się