RIDE 4 realizm

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tagi:

Jazda motocyklem w deszczu w RIDE 4 wygląda ultrarealistycznie

RIDE 4 miało premierę rok temu. Jednak dopiero teraz gra zdaje się zyskiwać zasłużony rozgłos dzięki pewnemu filmikowi, który trafił do internetu.

Użytkownik Yoy of Gaming pokazał na YouTube i Reddicie 6-minutowy zapis rozgrywki z RIDE 4 na PS5. W ciągu kilku dni filmik rozszedł się błyskawicznie po internecie. Na YouTube wideo przekroczyło już 1,2 miliona wyświetleń. I jest ono istotnie warte uwagi.

Jazda motocyklem w pierwszej osobie w RIDE 4 z 4K, HDR i w 60 klatkach na sekundę wygląda bardzo realistycznie. Nie tylko model jazdy, ale i mokry asfalt oraz otoczenie prezentują się tak, jakbyśmy mieli do czynienia z wyścigiem motocyklowym w prawdziwym życiu. Zresztą zobaczcie sami.

RIDE 4 zadebiutowało 8 października 2020. Twórcy obiecywali, że do rąk graczy trafi produkcja o wysokim poziomie realizmu – i obietnicy dotrzymali. Motocykle w tytule stworzono od podstaw przy użyciu oryginalnych skanów CAD i 3D prawdziwych modeli. Z kolei tory odzwierciedlono z pomocą laserowego skanowania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się