Na razie zapomnijcie o Returnal 2. Twórcy zdradzili, nad czym pracują

PlayStation Returnal - Selene
PS5

Jeśli mieliście nadzieję, że Returnal 2 to kolejny projekt Housemarque, na razie nie mamy dla Was dobrych wieści. Deweloperzy potwierdzili, że na razie zajmują się czymś zupełnie nowym.

Housemarque ujawniło, że jest w trakcie przygotowywania zupełnie nowej marki. Kolejna gra studia znajduje się więc najpewniej w preprodukcji i na jej premierę poczekamy parę lat.

Pracowaliśmy nad grami wieloosobowymi, ponieważ kilka lat temu wydawało się, że trzeba mieć jakieś doświadczenie w grze wieloosobowej. Próbowaliśmy tego i nie wyszło nam to najlepiej. Ale to dopiero początek, gdy zaczynamy nową grę, nowe IP, opracowujemy koncepcję. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

– powiedział Ilari Kuittinen, Managing Director Housemarque, w rozmowie z GamesBeat

W swojej recenzji Returnal chwaliłem najnowszą produkcję Housemarque za świetnie zaprojektowaną rozgrywkę, śliczną grafikę i intrygującą historię. Trochę szkoda, że studio na razie nie szykuje Returnal 2.

Pracę Housemarque doceniło też samo PlayStation. Sony przejęło twórców Returnal w czerwcu zeszłego roku, więc nie jest żadną tajemnicą, że wydawca jest bardzo zadowolony z ostatniego projektu studia. Nie znamy wyników sprzedaży, ale tytuł ten cieszył się całkiem sporym zainteresowaniem wśród graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie