Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Resident Evil 8 – znamy datę prezentacji gry?

Capcom opublikował zajawkę dotyczącą programu ambasadorów Resident Evil, zgodnie z którą 10 czerwca ma zostać wyjawione jakieś ważne ogłoszenie na temat serii. Media spekulują, że data może dotyczyć zapowiedzi kolejnej części gry.

Zgodnie z tym, co widnieje w grafice dla programu Resident Evil Ambassador, opublikowanej przez jednego z fanów na Twitterze, 10 czerwca możemy spodziewać się dużej informacji o cyklu. Nie jest jednak pewne, czy chodzi o RE8, czy może o inną odsłonę. Data może dotyczyć chociażby remake’a Resident Evil 4, o którym plotkuje się już od pewnego czasu.

Na temat „ósemki” wiadomo już wiele, choć wciąż są to nieoficjalne wiadomości. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami od użytkownika o pseudonimie Dusk Golem, który jest informatorem powiązanym z Capcomem, nowa część będzie „najmroczniejszą i najstraszliwszą odsłoną w całym cyklu”. Gra, która ma nosić podtytuł Village, będzie poruszać tematykę okultyzmu i halucynacji.

Akcję w kolejnym RE, podobnie jak w „siódemce”, będziemy obserwować z perspektywy pierwszoosobowej. Village podobno zadebiutuje w 2021. Ciekawe, czy 10 czerwca będziemy mieli okazję sprawdzić, czy te wszystkie nieoficjalne informacje są prawdziwe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się