Chcecie więcej materiałów z Resident Evil 4 Remake i innych gier Capcomu? Firma zapowiada pokaz

Resident Evil 4 Remake i inne hity Capcomu mogą pojawić się na pokazie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Capcom zapowiedział właśnie swój własny pokaz gier. Capcom Showcase ma skupić się na zapowiedzianych już produkcjach. Być może oznacza to, że pojawi się Resident Evil 4 Remake…

Japoński producent i wydawca idzie jak burza. Capcom na ostatnim State of Play w końcu, po niezwykle długim oczekiwaniu, dorzucił do pieca za pomocą oficjalnej zapowiedzi Resident Evil 4 Remake. O tym, że gra powstaje, wiedzieliśmy od dawna, ale w końcu doczekaliśmy się potwierdzenia. No i zaprezentowano też Street Fighter 6 – ze zmienionym logiem i otwartym światem. Brzmi skandalicznie? Być może, ale jest spora szansa, że to szaleństwo się sprawdzi.

Do tego na horyzoncie czyhają jeszcze inne zapowiedziane premiery, tak więc firma postanowiła zorganizować specjalny pokaz gier. Capcom Showcase zaplanowano na 13 czerwca. Wydarzenie powinno rozpocząć się o północy, z poniedziałku na wtorek. Na ten moment wiemy jedynie, że potrwa dość standardowo – około 35 minut.

W trakcie eventu powinniśmy jednak spodziewać się wyłącznie nowości na temat już zapowiedzianych wcześniej gier. Wiele wskazuje więc na to, że dostaniemy nowe materiały z RE4 Remake, Street Fighter 6 oraz wersji Resident Evil Village na VR. Strzelam, że pojawi się także intrygująca Pragmata i zapowiedziany niedawno Exoprimal. Niestety, o ile wierzyć w zapewnienia wydawcy, raczej nie dostaniemy zapowiedzi zupełnie nowych gier.

Tak więc sprawa z zapowiedzią ewentualnego DLC do Village może na ten nie zostać rozstrzygnięta. Bezpiecznie jest jednak założyć, że finalnie Capcom pokaże nam nową wersję Re:Verse, czyli samodzielnego trybu multiplayer, który miał być dołączany do Village. Jestem świadom, że tytuł po krytyce graczy chwilowo „zgubił się” w toku produkcyjnym, a firma wydawała się o nim zapomnieć. Specjalny pokaz to wciąż dobry argument za podaniem choćby ewentualnej daty premiery gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie