Street Fighter 6 to zupełnie nowe otwarcie serii. Zwiastun przedstawia sporo nowości

Street Fighter 6 - zrzut ekranu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Street Fighter 6 doczekał się nieco bardziej konkretnego materiału wideo. Na nowym zwiastunie znajdziemy fragmenty gameplayu i sporo nowości dla serii.

Street Fighter wychodzi ze swoich okowów bijatyk i wkracza w kompletny next-gen. Pierwszy obszerny trailer utrzymany jest bardzo mocno w konwencji sportowej i przypomina nam nieco o pozycjach pokroju FIFA. Tak, wiem – to dziwne porównanie, ale wystarczy samemu obejrzeć kawałek materiału, aby przekonać się, że Capcom szykuje coś zupełnie nowego.

Deweloperzy postanowili napisać historię Street Fightera na nowo. Nadchodząca gra z serii zaoferuje więc elementy, o których do tej pory raczej niewielu fanów nawet mogło nawet śnić. W grze będziemy mogli swobodnie eksplorować lokacje w widoku TPP. Do tego możemy spodziewać się napisanego od nowa systemu walki. Oczywiście zrobimy z niego użytek w klasyczny dla serii sposób – bijąc się z innymi w znanej formule z innych bijatyk.

Jakby tego było mało – twórcy przygotowują dla nas nowy tryb z komentarzem w czasie rzeczywistym. Widać wyraźnie, że cały klimat legendarnych bijatyk znacznie się zmienił i teraz słowo „street” zostało zaakcentowane jeszcze mocniej. Wygląda to naprawdę ciekawie i nie możemy doczekać się kolejnych materiałów z gry. Street Fighter 6 zadebiutować ma w 2023 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie