Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake – pierwsze takie porównanie starej i nowej wersji

Capcom pokazało interesujący materiał wideo.

Jesteście ciekawi jak dużo pracy kosztuje producenta stworzenie remake’a gry? Mamy na to przynajmniej częściową odpowiedź. Otóż Capcom pokazało materiał wideo w którym porównuje nową i starą wersję Resident Evil 2.

Wideo jest co prawda bardzo krótkie, ale daje przynajmniej ogólny obraz tego, jak wiele elementów trzeba było przerobić. Resident Evil 2 Remake to tak naprawdę kompletnie nowa gra.

Na wideo zobaczycie jedną z najważniejszych lokacji w grze, czyli posterunek policji. Wszystkie elementy zostały totalnie przerobione.

Dla przypomnienia dodamy, że premiera Resident Evil 2 Remake będzie miała miejsce 25 stycznia przyszłego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%