Resident Evil 2 – nude mod. Naga Ada Wong gotowa do pobrania

Pisaliśmy już o nude mod Claire Redfield, a teraz pora na rozebranie kolejnej bohaterki z Resident Evil 2 Remake. Można już pobierać nagi mod Ada Wong.

Po całkowitym rozebraniu Claire Redfield (tutaj filmik) przyszła pora na agentkę Wong.

Resident Evil 2 – nude mod Ada Wong – jak pobrać?

Mod zastępuje model Ady w czerwonej sukience na zupełnie nagą dziewczynę, jednak należy pamiętać, że instalacja wymaga menedżera modów FluffyQuack. Co więcej, podczas kampanii Leona, musisz użyć alternatywnego kostiumu (klasyczny kostium), aby zobaczyć nagą Adę w przerywniku na parkingu.

Autor moda zaznacza, że jego mod nie zastępuje wersji Ady w płaszczu. Ponadto w sytuacji, kiedy Ada Wong wpada w tarapaty i rani nogę, nagi model postaci zamienia się z powrotem w czerwoną sukienkę, ponieważ gra używa innego modelu postaci po tym punkcie gry. Moder obiecuje jednak, że wkrótce pojawi się nowa wersja nude mod Ada Wong, która rozbierze również zraniony model dziewczyny.

Ciekawe jest również to, że wspomniany FluffyQuack (funkcja Swap model w menadżerze modów) pozwala przełączyć się na Ade Wong w dowolnym momencie gry, zatem możemy pograć (rozebraną) agentką ile tylko chcemy.

Zainteresowani mogą pobrać mod, odwiedzając sekcję poświęconą Resident Evil 2 Remake w serwisie NexusMods i wpisując w wyszukiwarce portalu “Ada Naked Mod”. Musimy posiadać założone konto w serwisie i w jego opcjach włączoną opcję, by wyniki wyszukiwania uwzględniały treści dla dorosłych.

Nude mod Ada Wong – wideo [18+]

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.