Resident Evil 2 – nude mod. Pierwszy mod, który całkowicie rozbiera Claire Redfield

Kilka dni temu w sieci wylądował mod do Resident Evil 2, który pozwala nam zagrać Claire Redfield w wersji topless. Teraz dołącza do niego bardziej odważny projekt, który zdejmuje z bohaterki resztki ubrań.

Dopiero co prezentowaliśmy filmik, gdzie Claire Redfield walczy topless z zombiakami w Resident Evil 2 Remake. Ten sam moder postanowił pójść teraz o krok dalej i opublikował moda, który całkowicie rozbiera dziewczynę (filmik poniżej, treści 18+).

Resident Evil 2 – nude mod – Claire Redfield

Żeby zagrać całkowicie nagą Claire Redfield, należy po instalacji moda wybrać strój Elza Walker. Nude mod Claire został wykonany na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o model postaci. Nie są to na szybko przygotowane byle jakie tekstury, które zostały nałożone na strój bohaterki.

Zainteresowani mogą pobrać mod, odwiedzając sekcję poświęconą Resident Evil 2 Remake w serwisie NexusMods i wpisując w wyszukiwarce portalu “Claire Nude Mod”. Opisywany mod został opublikowany 17 lutego. Musimy oczywiście posiadać założone konto w serwisie i w jego opcjach włączoną opcję, by wyniki wyszukiwania uwzględniały treści dla dorosłych.

Domyślamy się, że kolejnym projektem może być nude mod Ada Wong.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.