Reprezentacja Polski – FIFA 17 vs FIFA 16 vs Real. Zapraszamy na porównanie

Reprezentacja Polski – FIFA 17 vs FIFA 16 vs Real. Zapraszamy na porównanie
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Co powiecie na takie odwzorowanie?

FIFA 17 jest już z nami ponad dwa tygodnie, więc na pewno zdążyliście przyjrzeć się wirtualnej Polskiej Reprezentacji.

Jeśli chcecie natomiast zobaczyć, jak nasi zawodnicy z FIFA 17 wyglądają na tle tych z FIFA 16 oraz czy rzeczywiście są bardzo podobni do swoich realnych odpowiedników, pozostaje jedynie włączyć poniższy filmik, który specjalnie dla polskich fanów piłki nożnej przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

Waszym zdaniem Reprezentacja Polski w FIFA 17 wygląda jak prawdziwa? Czekamy na komentarze i opinie!

FIFA 17 – zabawne błędy uwiecznione na wideo

Potknięcia piłkarzy, dziurawe ręce bramkarzy, nieogarnięty sędzie i wiele więcej. Oto świeże wideo, w którym możecie zobaczyć kilka śmiesznych wpadek związanych z FIFA 17.

Przypominamy, że FIFA 17 miała premierę 27 września, więc całkiem niedawno. Jednak tradycyjnie społeczność YouTube nie zawodzi i już dzisiaj możemy oglądać kilka śmiesznych wpadek skompilowanych na jednym filmiku.

Wy znaleźliście inne błędy? Podzielcie się linkami pod newsem.

FIFA 17 triki. 60 sztuczek, które warto znać

W sieci na kanale ZAN OMG pojawiło się bardzo interesujące wideo, które zawiera aż 60 trików do FIFA 17. Całość obrazuje ruchy piłkarza oraz przydatne ikonki z padów do Xboksa One oraz PlayStation 4 z przyciskami odpowiedzialnymi za konkretny trik.

Warto obejrzeć ten materiał w całości w ramach treningu przed meczami. Przy każdym z trików znajdziecie też stopień skomplikowania danej kombinacji wyrażony w liczbie gwiazdek. Im dalej przeglądacie filmik, tym triki są trudniejsze. Podejmiecie wyzwanie?

FIFA 17 triki wideo PlayStation 4 i Xbox One:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie