Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Remothered: Broken Porcelain – fabularny trailer psychologicznego horroru

Najnowszy zwiastun Remothered: Broken Porcelain wprowadza nas w wątek przyjaźni dwóch bohaterek. Ukazana relacja stanowi emocjonalny kontrast w stosunku do terroru rozgrywającego się w tajemniczym hotelu.

W kontynuacji gry Remothered: Broken Porcelain powinniśmy spodziewać się nieco innego podejścia do kwestii fabularnej. Poprzednio rdzeniem scenariusza było śledztwo prowadzone w posiadłości kultystów, zaś w drugiej części udamy się do hotelu Ashmann Inn, który skrywa jeszcze bardziej przerażającą historię. Jej świadkami będą dwie bohaterki – Jennifer i Lynn.

Prezentacja nowego trailera zdradza, że ich relacja w przebiegu gry stanie się dość bliska, niczym w The Last of Us: Part II. Ma to jednak stanowić kontrast dla zbliżającego się terroru. Bo nie tylko będziemy podskakiwać na fotelu ze strachu, ale też poznawać losy dziewczyn przez pryzmat ich dawnego życia i tajemnicy skrywanej w nowym siedlisku zła.

Więź Jennifer i Lindsay ukształtowała się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, w wypełnionych przerażeniem korytarzach Ashmann Inn.Ta więź zostanie wystawiona na próbę, gdy Remothered: Broken Porcelain zadebiutuje 20 października 2020 roku – zapowiadają przedstawiciele studio Modus Games

Choć w nowej odsłonie gry otrzymamy historię oderwaną od Remothered: Tormented Fathers, to jednak mechanika rozgrywki będzie znajomo podobna. Eksploracja, ucieczka, chowanie się – i tym razem twórcy postawili na te 3 elementy, które pozwoliły wzmocnić przekaz opowieści. A szykowana  zgroza stanie się faktem już 20 października na PC, PS4, Switch i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się