Premiera remake’u Dead Space nie musi być bardzo daleko – sugerują informacje deweloperów

Dead Space Remake z oficjalnym pokazem rozgrywki. Znamy datę
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

We wrześniu zobaczyliśmy remake Dead Space na wczesnej rozgrywce i twórcy zapowiedzieli, że lepiej uzbroić się w cierpliwość. Kolejne wieści są w drodze, a premiera – jak się okazuje – nie musi być odległa o wiele miesięcy.

Serwis WCCFTech dotarł do informacji w CV i na profilach społecznościowych deweloperów, którzy pracują nad grą. Zgodnie z nimi, produkcja trwa od co najmniej piętnastu miesięcy, od lipca 2020 roku. Możliwe jednak, że wstępne prace nad grą ruszyły jeszcze wcześniej. nie jest to oczywiście nic pewnego.

Zgodnie z doniesieniami z wiarygodnego źródła, remake Dead Space docelowo ma ukazać się pod koniec przyszłego roku. Jeśli produkcja faktycznie trwa od 15 miesięcy, w chwili premiery gra będzie powstawała przez dwa i pół roku, co zdaje się być wystarczającą ilością czasu na stworzenie remake’u. EA Motive to jednak doświadczony zespół deweloperów.

Samo Electronic Arts jednoznacznie sugerowało, że gra nie jest bliska debiutu i powinniśmy uzbroić się w cierpliwość. Być może wydawca chciał się w pewien sposób ubezpieczyć gdyby okazało się, że EA Motive napotka problemy w trakcie produkcji, czego nie powinniśmy wykluczać.

Remake Dead Space ma trafić na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Potwierdzono, że tytuł nie trafi na konsole poprzedniej generacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie