Mało Wam remake’u Dead Space? Niedługo poznamy kolejne szczegóły

Dead Space Remake z oficjalnym pokazem rozgrywki. Znamy datę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Remake Dead Space zadebiutuje na początku przyszłego roku, a dawno nie widzieliśmy nowych materiałów. EA podobno już niedługo przerwie milczenie.

Znany informator Tom Henderson twierdzi, że pod koniec września odbędzie się specjalny zamknięty pokaz gry, na którym przedstawiciele prasy będą mogli lepiej przyjrzeć się odświeżonemu klasykowi od EA, a nawet zagrać w przedpremierową wersję horroru. Wiele wskazuje na to, że dziennikarze otrzymają również możliwość nagrania i opublikowania materiałów z rozgrywki.

Jeśli pokaz faktycznie się odbędzie, najpewniej chwilę po nim doczekany się publikacji szeregu nowych informacji na temat gry. Remake Dead Space otrzymał już kilka prezentacji, ale wiele szczegółów wciąż pozostaje nieznanych.

Gra ma ukazać się już 27 stycznia. Będzie ona dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Nie możemy oczywiście wykluczać, że termin debiutu zostanie przesunięty. Odświeżone Dead Space to tytuł powstający przy pomocy fanów i EA Motive dało wielokrotnie do zrozumienia, że jeśli zajdzie potrzeba, deweloperzy wprowadzą istotne zmiany w rozgrywce, aby ucieszyć miłośników marki. Miejmy jednak nadzieję, że obejdzie się bez opóźnień.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie