Znamy datę premiery remake’u Dead Space. Pojawił się nowy zapis z rozgrywki

Dead Space - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci zadebiutował kolejny zapis rozgrywki z Dead Space Remake. Ponadto twórcy ostatecznie potwierdzili, kiedy możemy spodziewać się premiery gry.

Wcześniejsze spekulacje w zasadzie się potwierdziły. Nadchodzący Dead Space Remake zadebiutuje niestety nie w tym roku, ale chwilę później. Wczoraj odbył się kolejny stream z deweloperami, w którego trakcie poznaliśmy sporo nowych informacji o grze. Ponadto przedstawiono także kolejny zapis rozgrywki.

Tak więc odświeżona przygoda Isaaca Clarke’a zadebiutować ma już 27 stycznia 2023 roku. Gra ukaże się jednocześnie na PC, PS5 oraz Xbox Series X i S. Oznacza to, że starsze generacje, zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, zostaną w tyle. Nowe rewelacje potwierdzają wcześniejsze teorie o uwzględnieniu remake’u Dead Space w kalendarzu premier na najbliższy rok. Twórcy starają się dołożyć wszelkich starań, aby dostarczyć prawdziwie next-genowy remake, który oferuje nie tylko znaczną poprawę rozgrywki, ale przede wszystkim nowoczesną technologię.

Opracowywanie tego remake’u było dla nas w Motive świetną zabawą, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami tej serii i chcemy traktować ją z szacunkiem, na jaki zasługuje. Równie ekscytujące było obserwowanie reakcji graczy, ponieważ zabraliśmy ich w tę podróż z nami. Czynimy wielkie postępy na drodze do Alfy i z radością ogłaszamy, że gra ukaże się w styczniu przyszłego roku. Nie możemy się doczekać, aż gracze, zarówno ci starsi, jak i nowi, zobaczą, jak podnieśliśmy jakość oryginalnego doświadczenia w remake’u, aby było ono równie istotne dla tej generacji.

– opisuje na blogu studia Phillippe Ducharme, producent Dead Space

Dead Space Remake ma gwarantować iście next-genowe doświadczenie

Wczoraj odbyła się kolejna transmisja z gry. W trakcie trwającego ponad godzinę wydarzenia, twórcy poruszyli temat przede wszystkim grafiki. Całość znajdziecie poniżej tego artykułu, a my tylko zaznaczymy, iż Motive mocno skupiło się na nie tyle odświeżeniu gry, ile zbudowaniu jej od podstaw z myślą o obecnej generacji. Tytuł ma prezentować się pięknie, a już teraz nie można odmówić mu uroku. Dynamiczne, wolumetryczne oświetlenie, full-HDR i szereg innych nowoczesnych technologii mają zagwarantować, iż nawet weterani „jedynki” będą bać się na nowo.

Na wideo powyżej możecie znaleźć całkiem nowy zapis rozgrywki. Z kolei poniżej prezentujemy całą wczorajszą prezentację.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie