Osiągnął 90 poziom w World of Warcraft nie wychodząc ze startowej lokacji

Wytrwały gracz poświęcił ponad 170 dni na zbieraniu ziół i górnictwie.

Doubleagent, czyli śmiałek, który dokonał niemałego wyczynu w World of Warcraft, rozpoczął swoją przygodę grając Pandarenem. Postanowiłem jednak, że nie opowie się za jedną z dwóch frakcji – Aliantami lub Hordą. Pozostał więc na Wandering Isle, czyli pierwszej lokacji dla gracza wybierającego Pandarena.

Aby osiągnąć maksymalny w tej chwili 90 poziom, zbierał jedynie zioła i działał w górnictwie. To zdaje się jeden z najbardziej żmudnych sposobów na zdobycie kolejnych poziomów doświadczenia w World of Warcraft. Doubleagent grał tak przez ponad 170 dni. Swoją historię krótko opisał na oficjalnym forum World of Warcraft.


Historia za moją postacią jest taka, że po prostu nie chciałem zrobić tego, co robi większość graczy po rozpoczęciu gry, czyli opowiedzenia się za jedną ze stron konfliktu. Pozostałem więc na wyspie i zostałem neutralny – opowiada Doubleagent. Dodał również, że podczas zdobywania 90 poziomu, nie nudził się zbytnio przez te 170 dni. W czasie gry oglądał filmy i seriale, nadrabiając zaległości z tymi produkcjami, których nie miał okazji wcześniej zobaczyć.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet