Red Dead Redemption 2 wygląda zjawiskowo. To zasługa moda i 8K

Red Dead Redemption 2
Newsy PC

Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia jedna z ładniejszych gier ostatnich lat. Co, jednak gdyby podkręcić grafikę w produkcji Rockstara jeszcze bardziej? Jest to oczywiście możliwe, a wszystko za sprawą modyfikacji. Ta pozwala osiągnąć jeszcze lepszy poziom szczegółów i rozdzielczość na poziomie aż 8K. Gra wygląda zjawiskowo!

Red Dead Redemption 2 w 8K wygląda cudnie

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęło już 5 lat, a gra nadal zajmuje wysokie miejsca w rankingach najładniejszych wizualnie gier. Tytuł Rockstara charakteryzuje się cudownym projektem świata, szczegółową grafiką i ponadczasowym stylem, dzięki czemu w 2023 roku nadal jest to swoisty benchmark. Dla modderów nie ma jednak granic, również w aspekcie graficznym.

Digital Dreams przygotowało specjalne wideo, na którym zaprezentowano ulepszoną wersję gry. Było to możliwe dzięki modyfikacji Mod Visual Redemption od Razer Mods. W ten sposób możemy zobaczyć grę w rozdzielczości aż 8K, ale to nie wszystko. Rzućcie najpierw okiem na wideo:

Mod Visual Redemption obejmuje zmiany w systemie pogodowym, poprawia odległość i jakość cieni, znacząco ulepsza wodę, odbicia i inne elementy, które finalnie robią znaczącą różnicę. Trzeba przyznać, że wcale niełatwo jest poprawić najlepszą wersję gry — a taką właśnie jest pecetowe wydanie, które może poszczycić się nie tylko lepszą grafiką, ale również większą liczbą wyświetlanych klatek na sekundę.

Przypominamy, że gra ukazała się na rynku 26 października 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Pecetowa wersja tytułu pojawiła się 5 listopada 2019 roku. W przeciwieństwie do GTA V ten tytuł nie otrzymał oficjalnego wydania na nowe konsole.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie