Red Dead Redemption 2: batte royale, edycje specjalne i nowe screeny

Nowych wieści o Red Dead Redemption 2 ciąg dalszy! Jeżeli nie wiedzieliście jeszcze trzeciego zwiastuna, to zajrzyjcie tutaj. A jeśli ominęła Was porcja ostatnich dwunastu screenów – zapraszamy tutaj. Gdy już nadrobicie zaległości, możecie z czystym sumieniem przejść do najnowszych doniesień. A te – poniżej.

Red Dead Redemption 2 – edycja specjalna

Dziwnym byłoby, gdyby tak specjalna gra jak RDR2 nie doczekała się równie specjalnej edycji. Więcej szczegółów dotyczących wydań pojawi się w czerwcu, jednak już teraz Rockstar mówi o wydaniach specjalnych, co oznacza, że możemy liczyć na więcej niż jedną wersję tej edycji. Możemy się także spodziewać, iż wydania owe dotrą do nas w tradycyjnej formie, to jest w miksie cyfrowych i fizycznych dóbr ze świata gry.

RDR2 – czas i miejsce akcji

Jak pisaliśmy w poprzednich newsach, czas akcji RDR2 będzie miał miejsce przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Teraz wiadomo już dokładnie, że będzie to rok 1899. Gameplay rozpoczyna się w momencie, gdy gang w którym pracuje główny bohater Arthur Morgan napada na bank w mieście Blackwater. Po nieudanym skoku, banda musi jednak uciekać z miasta. Z samym Blackwater zetknęliśmy się już w RDR, toteż można spodziewać się, że odwiedzimy kilka znanych zakątków. Za sprawą ostatniego trailera można mieć także nadzieje na choćby chwilowy powrót Johna Marstona, opowiadającego o czasach, kiedy to on należał do gangu Van der Lindena.

RDR2 – battle royale

Jak donosi serwis VG247, wielu spodziewa się znaleźć w grze tryb battle royale. Pierwsza część serii posiadała multiplayer mocno nastawiony na starcia między graczami. A biorąc pod uwagę sukces GTA Online, tym bardziej można podejrzewać, że i tutaj Rockstar wykreuje jakiś system pozwalający na granie po sieci. Już w lutym VG247 informowało, że RDR2 będzie miało 3 tryby: Battle Royale, Survive and Revive oraz Money Grab.

Red Dead Redemption 2: nowe screeny

Porcja nowych doniesień o grze byłaby niczym bez garści kolejnych, podsycających apetyt na gameplay screenów. Oto więc galeria z ciepłymi jeszcze zdjęciami:

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.