Forza Horizon 3 – demo już do pobrania i godzina rozgrywki! [Aktualizacja]

Forza Horizon 3 – demo już do pobrania i godzina rozgrywki! [Aktualizacja]
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Demo udostępnione!

[Aktualizacja]

Demo Forza Horizon 3 jest już gotowe do pobrania na konsolę Xbox One!

[Oryginalna wiadomość]

Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że dzisiaj powinno pojawić się oczekiwane demo Forza Horizon 3 na konsolę Xbox One. Data 12 września wciąż widnieje na karcie gry w sklepie Microsoftu, lecz tytuł nadal jest niedostępny do pobrania.

Możliwe, że demo Forza Horizon 3 zaliczy cichą obsuwę, o czym może świadczyć odpowiedź dewelopera na pytanie jednego z graczy zadane w serwisie Twitter. Zamiast napisać wprost, co z wersją demonstracyjną oraz o której godzinie się jej spodziewać, podano jedynie: Jesteśmy coraz bliżej wydania Forza Horizon 3 i podzielimy się szczegółami odnośnie planów dema już wkrótce. Zostańcie z nami!

Niestety obawiamy się, że owe wkrótce nie oznacza dnia dzisiejszego, lecz jak będzie, zobaczymy. Jedno jest pewne, demo Forza Horizon 3 miało dzisiaj wylądować na konsoli Xbox One, lecz możliwe, że na ostatniej prostej pojawiły się jakieś problemy natury technicznej.

Demo Forza Horizon 3
Demo Forza Horizon 3

Będziemy Was informować, jak tylko coś się ruszy w tej sprawie a podczas oczekiwania możecie obejrzeć świeżutki, godzinny gameplay. Zarejestrowano go na Xboksie One, na pełnej wersji gry.

Przypominamy, że pełna wersja Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września nie tylko na Xbox One, lecz także na komputerach wyposażonych w system Windows 10.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie