Recenzje Assassin’s Creed Origins. Już wiadomo, jak spisał się Ubisoft

Recenzje Assassin’s Creed Origins. Już wiadomo, jak spisał się Ubisoft
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Recenzje Assassin’s Creed Origins pojawiły się w sieci i można powiedzieć, że dostajemy kolejną bardzo dobrą grę z Asasynami w roli głównej!

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Średnia z 28 ocen w serwisie Metacritic to 84/100 (dla wersji gry na PS4), a tytuł jest chwalony m.in. za największy i najpiękniejszy świat w całej historii serii. Game Informer docenia piękne krajobrazy starożytnego Egiptu, które nie kończą się na pustyni i naprawdę zaskakują różnorodnością. Assassin’s Creed Origins zebrał też pochwały za świetny odświeżony system walki oraz elementy skradania, które spełniają w produkcji dużą rolę.

Jednak nie każdemu nowy system walki może się spodobać, o czym możemy się dowiedzieć z recenzji Assassin’s Creed Origins zamieszczonej przez serwis GameSpot. Recenzent portalu wytyka produkcji również techniczne niedoróbki w wersji na PlayStation 4, zachwycając się jednocześnie przemyślaną fabułą oraz ciekawymi zadaniami pobocznymi. Na plus wypada również główny bohater gry.

IGN docenia elementy RPG nowych Asasynów, walkę i tonę różnorodności w grze, wystawiając tytułowi notę 9/10.

Najniższą ocenę wlepił grze RPG Site, wytykając Assassin’s Creed Origins bugi, które przysłoniły świetną grafikę i ogromny świat, po którym się poruszamy.

Ogólne wrażenie jest jednak jak najbardziej pozytywne i wygląda na to, że Ubisoft dobrze spożytkował dodatkowy rok na produkcję tytułu.

Recenzje Assassin’s Creed Origins – wybrane oceny:

  • Games Radar – 100/100
  • IGN – 90/100
  • Game Informer – 85/100
  • Polygon – 85/100
  • Gaming Nexus – 80/100
  • GameSpot – 70/100
  • RPG Site – 60/100

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie