maseczka ochronna Razer

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Razer wyprodukuje maseczki ochronne z podświetleniem RGB, mikrofonem i głośnikiem

Projekt Hazel staje się rzeczywistością. Razer potwierdza produkcję maseczek z podświetleniem.

Razer w trakcie tegorocznego CES zapowiedział, że tworzy koncepcyjny produkt maseczki ochronnej z podświetleniem RGB. Teraz projekt okazuje się faktem, co podaje szef Razera Min-Liang Tan w rozmowie z Yahoo Finance.

Maseczki wyglądają jakby zostały wzięte prosto z Blade Runnera. Mają futurystyczny wygląd, podświetlenie oraz przeźroczystą przednią część, aby druga osoba mogła zobaczyć usta noszącego Hazel. Ponadto maseczka ma wbudowany mikrofon i głośnik, co ma poprawić głos.

Hazel ma dawać także ochronę przeciwko wirusom, więc idealnie wpasowuje się w czas pandemii. Według producenta, zapewni taką samą ochronę jak maski typu N95, zapewniające 95% skuteczność różnego rodzaju pyłom i nieczystościom.

Maseczki Razer pomogą w walce z wirusem

Maseczka będzie wyposażone w regulowane paski, aby szczelnie przylegać do twarzy. Ponadto według producenta, pozwoli skutecznie wyprowadzać CO2, przy jednoczesnym wprowadzaniu świeżego powietrza. Krótko mówiąc, zapewni dobrze działającą filtrację.

Producent nie podaje, kiedy Hazel wejdzie do sprzedaży. Szef firmy podkreśla natomiast, że zdecydowali się na stworzenie i sprzedaż takich maseczek, bowiem dają dodatkową ochronę przeciwko COVID-19. Nawet jeśli skorzystało się ze szczepienia. Ponadto Razer wie, że w wielu krajach nie uda się zaszczepić znaczącej części populacji w najbliższym czasie, dlatego maseczki nadal będą przydatne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się