Promocje dnia – słuchawki od Razer do PlayStation, zakrzywiony monitor gamingowy oraz Horizon Forbidden West w specjalnej edycji

Promocje dnia - 1 kwietnia
PC PS4 PS5

Szukacie sprzętu, a może jednak gier? Spokojnie, u nas znajdziecie wszystkiego po trochu. Wybraliśmy najlepsze promocje dnia, w tym m.in. tańszy Horizon Forbidden West na PlayStation!

Wszystkie prezentowane poniżej oferty ważne są w chwili publikacji artykułu.

Słuchawki do PlayStation i to od Razera!

Razer Kaira X to świetny sprzęt, który wygląda niemal jak wyprodukowany przez Sony z myślą o PS5. Te gamingowe słuchawki faktycznie zaprojektowane zostały z myślą o sprzęcie „niebieskich”. Teraz w świetnej cenie.

Zakrzywiony monitor gamingowy

Świetny monitor MSI OPTIX G241VC Curved 23,6″ kupicie za 749 zł w Neonet. Być może wszystkie „zakrzywione” ekrany się za zbyt dobre do pracy (m.in. graficznej), ale sprawiają wybitnie dobre wrażenie przy gamingu. Nic, tylko zanurzać się w świat gier jeszcze bardziej!

Horizon Forbidden West – Edycja Specjalna taniej

Specjalna edycja niedawnego hitu na PlayStation 5 dostępna jest w niższej cenie. W środku znajdziecie parę dodatkowych elementów do pobrania, a także wydrukowany album z grafikami. Gratka dla kolekcjonera i nie tylko.

Poniżej reszta znalezionych przez nas wartych uwagi promocji:

Zapraszamy również do naszego działu Promocje, gdzie codziennie czeka na Was mnóstwo ofert!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie