Ravcore Supersonic, czyli nowe słuchawki dla graczy

Gdy chcesz naprawdę zanurzyć się w świecie gry, jakość ścieżki dźwiękowej i jej odtwarzania ma kolosalne znaczenie.

W grach typu FPS przestrzenne odtwarzanie dźwięku może mieć również bezpośredni wpływ na akcję, gdy chcesz zlokalizować innego gracza na podstawie jego kroków czy przeładowania broni. Jak zapewnia Ravcore, nowe słuchawki Supersonic naprawdę zwiększają realizm gry.


Sprzęt posiada system dźwięku przestrzennego Virtual Surround 7.1 oraz dedykowanie oprogramowanie, które umożliwia dostosowanie natężenia basów i czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół użytkownika.

Gracze mogą tak dopasować ustawienia słuchawek Ravcore Supersonic, aby spełniały ich aktualne potrzeby, np. gdy chcą lepiej słyszeć, co dzieje się za ich plecami. Jednocześnie duży rozmiar nauszników pozwala odseparować się od odgłosów otoczenia.

Słuchawki wyposażone są w regulowany mikrofon z możliwością dostosowania długości i pozycji do indywidualnych preferencji oraz schowania w obudowie, gdy nie jest potrzebny. Supersonic charakteryzują się także ciekawym wyglądem i krwisto czerwonym podświetleniem. Umieszczony na kablu kontroler umożliwia wygodne i szybkie wyłączenie podświetlenia, wyciszenie mikrofonu oraz regulację głośności.

Słuchawki Ravcore Supersonic są już dostępne w sprzedaży w cenie około 400 zł.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet