15 sekund, na które czekali fani Rainbow Six Siege

15 sekund, na które czekali fani Rainbow Six Siege
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft odsłania kolejną kartę dotyczącą trzeciego sezonu Rainbow Six Siege. Deweloper pokazał trwający 15 sekund teaser jednej z nowych postaci, które wkrótce zobaczymy w grze.

Twórcy przypominają, że w Operacji Blood Orchid do Drużyny Tęcza dołącza dwójka operatorów ze Special Duties Unit (SDU). Ich cel to atak na organizację przestępczą, która zajęła teren nowej mapy, Parku Rozrywki.

Pierwszym bohaterem będzie Siu Mei Lin, pseudonim Ying (znaczenie: „Ćma”). Ying wyposażona jest w SIX12 oraz T-95LSW w charakterze broni głównych, a jej broń dodatkowa to Q-929.

Upiornie i kolorowo. Ubisoft przedstawia nową mapę do Rainbow Six Siege

Nowa lokacja, to opuszczony park rozrywki na obrzeżach Hong Kongu, który urzeka kolorami oraz upiornym klimatem.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege: Teren akcji został zajęty przez organizację przestępczą, która następnie przerobiła je na swoje potrzeby. Ale natura powoli odzyskuje to, co do niej należy – wszędzie widać gęstą roślinność, coraz mocniej wgryzającą się w stare, zardzewiałe elementy metalowej konstrukcji.

– To połączenie będzie wpływać na rozgrywkę – wyjaśnia kierownik produkcji Frédérique Roussel. – Cały teren parku rozrywki został zmieniony przez tymczasowych mieszkańców oraz coraz gęstszą roślinność, przez co architektura może wydawać się zwodnicza. Gracze znajdą tu na przykład kompletnie różne wzorce upakowane w jednym pomieszczeniu, a nie płynne przechodzenie kolorów i kształtów.

Operatorzy SDU (dwójka nowych) zidentyfikowali to miejsce jako siedzibę organizacji przestępczej, trudniącej się produkcją narkotyków. Po nawiązaniu kontaktów z hongkońską triadą, dwa Latające Tygrysy otrzymują zadanie poprowadzenia zabójczego ataku na park rozrywki.

Wkraczając na mapę Park Rozrywki w Rainbow Six Siege, mamy poczuć gorące, wilgotne, hongkońskie popołudnie. Na horyzoncie widnieją majestatycznych góry, owinięte niskimi, ciężkimi chmurami. Nocą atmosfera staje się napięta, ale i intymna – światła przygasają ze względu na stare, popsute już agregaty.

Zapraszamy na pierwszy teaser lokacji!

Operacja Blood Orchid zostanie udostępniona 29 sierpnia na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: rainbow6.ubisoft.com, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie