Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RAGE 2 zapowiedziane na PC, PS4 i Xbox One. Szykujcie się na gameplay!

Przez weekend w sieci zawrzało od przecieków zwiastujących rychłą zapowiedź RAGE 2. Bethesda odsłania karty i dzisiaj możemy zerknąć na szalony i różowy zwiastun gry.

RAGE 2 nadciąga! Jeszcze nie wiemy kiedy tytuł pojawi się na rynku, ponieważ data premiery nie została ujawniona. Najważniejsze jednak jest to, że Bethesda przedstawiła produkcję oficjalnie, publikując pierwszy szalony trailer z aktorami.

Póki co, szczegóły o RAGE 2 są ubogie. Wiadomo, że tytuł zaoferuje otwarty świat, który odwiedzimy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak będzie wyglądała rozgrywka i czy pojawi się dużo nowości względem pierwszej części? Tego dowiemy się już niebawem.

Polski symulator żula. Tanie wina, środkowy palec policjantom i żebranie o kasę. Wymagania i zwiastun

Świat RAGE 2 ożywa w naszym nowym zwiastunie zapowiadającym! Oficjalny materiał filmowy z rozgrywki w RAGE 2 zostanie opublikowany tutaj jutro, 15 maja. Wkrótce udostępnimy więcej informacji na temat powrotu dzikiego świata RAGE – informuje Bethesda.

Za RAGE 2 odpowiada studio id Software oraz Avalanche, czyli ekipa od Mad Max i serii Just Cause.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%