Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bethesda prezentuje grę, w której z pewnością nie będzie nudy

Na taki tytuł wielu fanów szybkiej akcji z pewnością czeka.

W sieci wylądował najnowszy materiał wideo z rozgrywki z Rage 2. Gra zostanie wydana przez Bethesdę, ale za projekt odpowiedzialne są dwa studia: id Software oraz Avalanche, które mają na koncie znakomitego Mad Maxa oraz serię Just Cause. Przy połączeniu takich umiejętności, możemy się spodziewać naprawdę dobrego tytułu.

Rage 2 jest kontynuacją produkcji z 2010. Premierę drugiej części przewidziano na wiosnę przyszłego roku. Gra zadebiutować ma na PC, PS4 oraz XOne.

Twórcy obiecują otwarty świat oraz możliwość korzystania z różnych pojazdów, co widać na poniższym materiale wideo. W grze nie brakuje dynamicznych starć z przeciwnikami i z pewnością to właśnie ten element będzie głównym wyróżnikiem gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%