RAGE 2 na premierowym zwiastunie, zwariowanym jak sama gra

RAGE 2 na premierowym zwiastunie, zwariowanym jak sama gra
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Bethesda przygotowuje się do premiery RAGE 2, która nastąpi w przyszłym tygodniu. Dzisiaj dostajemy natomiast dynamiczny i wyładowany akcją ostateczny trailer.

14 maja RAGE 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto nie może się doczekać, niech załącza poniższy filmik, który jest kwintesencją tego, czego można spodziewać się po tej grze, powstającej pod skrzydłami zespołów id Software oraz Avalanche Studios.

O czym opowie RAGE 2? Jak czytamy na Steam, uderzenie asteroidy unicestwiło 80% ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie