Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RAGE 2 na premierowym zwiastunie, zwariowanym jak sama gra

Bethesda przygotowuje się do premiery RAGE 2, która nastąpi w przyszłym tygodniu. Dzisiaj dostajemy natomiast dynamiczny i wyładowany akcją ostateczny trailer.

14 maja RAGE 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto nie może się doczekać, niech załącza poniższy filmik, który jest kwintesencją tego, czego można spodziewać się po tej grze, powstającej pod skrzydłami zespołów id Software oraz Avalanche Studios.

O czym opowie RAGE 2? Jak czytamy na Steam, uderzenie asteroidy unicestwiło 80% ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się